Dodany: 2011-11-08 09:58:34

 

Wady kryształów syntetycznychKryształy syntetyczne nie są wolne od wad. Ich podstawową wadą jest opinia i niechęć do nich panująca powszechnie wśród społeczeństwa. Kryształy syntetyczne są postrzegane przez masowego klienta i odbiorcę jako podróbki.

 

Kryształy swarovki oferują najwyższą jakość, ale nie są w pełni kryształami naturalnymi, to właściwie kryształy syntetyczne. Kryształy swarovski są syntetycznymi kryształami ze względu na ich szlifowanie jakiemu są poddawane. W ten sposób uzyskuje się lepszy połysk i blask poprzez lepsze i dokładniejsze załamanie światła. Kryształy swarovski to doskonały produkt, ale nie są to kryształy naturalne.

 

Duża wadą kryształów syntetycznych jest ich rozpoznawalność, mianowicie wielu wprawnych jubilerów potrafi na pierwszy rzut oka odróżnić kryształy syntetyczne od naturalnych. To bardzo duża wada. Kryształy syntetyczne mają jeszcze jedną poważną wadę są przeważnie bardzo drogie, ponieważ ich metody uzyskania są bardzo kosztowne. Kryształy syntetyczne są często droższe od naturalnych co skutecznie zniechęca do ich kupowania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wady kryształów syntetycznych
Nick: