Dodany: 2011-12-19 13:13:20

 

Ile kosztują kryształy SwarovskiegoBiżuteria, zwłaszcza te co bardziej efektowne jej sztuki, nigdy nie stanowiła małego wydatku. W dzisiejszych czasach sprawa jest o wiele prostsza. Postęp technologiczny pozwoliła na opracowanie metody pozyskiwania sztucznych struktur takich jak kryształy swarovski.

 

Kryształy swarowvski stanowią dziś jedą z najbardziej znanych marek, która niemalże zmonopolizowała światowe rynki sztucznej biżuterii. Wyroby tej firmy z wielopokoleniową tradycją, uznawane są za jedną z najdroższych na rynku. Kliencie chętnie jednak odwiedzają firmowe butiki, gdyż wiedzą, że wyroby tam sprzedawane są najwyższej jakości. Kryształy swarovski w założeniu imitować i zastępować miały diamenty.

 

Wizualne podobieństwo jest w mirę duże, ale cenowo na szczęście różnią się one diametralnie. Przykładowo kolczyki, których głównym elementem dekoracyjnym są kryształy swarovski kupić można już od kilkudziesięciu (a przy mniejszych nawet kilkunastu) złotych za parę. Większe elementy – jak kolie, naszyjniki – to wydatek rzędu kilkuset złotych (a nie jak w przypadku diamentów kilkudziesięciu lub kilkuset tysięcy )..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile kosztują kryształy Swarovskiego
Nick: